Repase karburátoru

Provádíme opravy karburátorů motocyklů a skútru

Repase karburátoru

Repasovaný karburátor plně nahradí nový s daleko menšími náklady. Dokáže znova pracovat tak, jak má. Při každé repasi karburátoru je potřeba vyměnit všechna gumová těsnění a O-kroužky. V dobách, kdy se vyráběly karburátorové motocykly, tak povětšinou se při čištění nechávalo vše původní. Jednak produkty z pryže nebyly tak staré, a benzín neobsahoval biosložky jako dnes. Pomůže vyřešit trápení se špatnými starty, přetékáním paliva, či starosti s klidným během motoru Vašeho motocykl. Je ale nutno podotknout, že je lepší používání při provozu a především při odstavení motocyklu výhradně prémiová paliva. Ty neobsahují povinnou biosložku (bioetanol), ale syntetický éter, u kterého rizika odpadají. Kromě špatného vlivu na těsnění je i zásadní problém, že biolíh přidaný do Naturalu 95 na sebe váže vodu. A když stroj stojí dva, tři měsíce, voda se oddělí a usadí se na dně jak nádrže, tak plovákových komor a stroj se nenastartuje. A samozřejmě podpoří korozi kovových součástí v palivovém systému. Líh také narušuje pájené spoje, a u starších motocyklů je potřeba na to dát pozor, přívody paliva jsou často pájené.  

Prodej opravných sad

Zvládnete si opravit karburátor sám a chybí Vám opravná sada ? Určitě Vám pomůžeme prodejem těchto sad. Velkou nabídku najdete zde. A pokud nenajdete, co hledáte, zavolejte a my Vám pomůžeme.

Ultrazvukové čištění

Zajistíme Vám dokonalou čistotu karburátoru ultrazvukem ! Používáme osvědčené sady k opravám karburátoru od známých firem TOURMAX, ALLBALS, KEYSTER. Při repasi karburátorů dojde k jejich úplnému rozebrání, vyčištění a to jak mechanickému , tak i důkladnému čištění ultrazvukem, kontrole prvků a osazení karburace, výměně všech gumových těsnění a její následné složení.

Synchronizace

Umíme i celkovou demontáž a montáž karburátorů z Vašeho motocyklu, včetně seřízení a synchronizace, která je velmi důležitá pro správný běh motoru a Vaší radost z jízdy.

Stránky vytvořeny TwoBikers  |  Aktualizace v roce 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!